Naar de inhoud springen
  • Facebook
  • Twitter
  • Instagram
  • E-mail

Emotionele Verwaarlozing

Wat is het, wat zijn de gevolgen en hoe kun je die verwerken

  • Home
  • Counseling en Therapie
    • Tarieven
  • Eenmalig adviesgesprek
  • Blog
  • Lezen
  • Contact
  • Over mij
  • FAQ
Een blog over het herkennen van trauma responsen

Vecht, Vlucht, Freeze en Fawn: trauma responsen begrijpen

Emotionele verwaarlozing is óók trauma

waarom nu vastlopen emotionele verwaarlozing

Waarom je juist nu vastloopt na Emotionele Verwaarlozing in je jeugd

aanpassingspatronen emotionele verwaarlozing

Waarom je zo zelfstandig werd; aanpassingspatronen na Emotionele Verwaarlozing

Emotionele Verwaarlozing; als er niets mis was, maar je toch iets mist

De behoefte aan controle na Emotionele Verwaarlozing

2 april 2025 JanineJGeen categorie

Waarom je je verloren voelt, een podcast met Gabor Maté

Gabor Maté is een Hongaars-Canadese arts. Als voormalige huisarts is hij bijzonder geïnteresseerd in de ontwikkeling en trauma’s bij kinderen en de mogelijke levenslange gevolgen die ze met zich meebrengen voor de lichamelijke en geestelijke gezondheid, waaronder auto-immuunziekten, kanker, ADHD verslavingen en een breed scala aanContinue reading

12 maart 202513 maart 2025 JanineJGeen categorie

Hoogbegaafdheid en Emotionele Verwaarlozing

Van 8 tot en met 16 maart is het de week van de Hoogbegaafdheid, het is een week waarin extra aandacht wordt besteed aan hoogbegaafdheid. Reden voor mij om er hier op mijn blog overContinue reading

11 december 202411 december 2024 JanineJGeen categorie

Een podcast met Jonice Webb over Emotionele Verwaarlozing

Jonice Webb is de schrijfster van twee boeken over emotionele verwaarlozing: ‘Running On Empty’ of, in het Nederlands: ‘Ongekende gevoelens’ en ‘Running On Empty No More’ of ‘Patronen van Ongekende Gevoelens Doorbreken’. In dit blogContinue reading

het lege doosje van aandacht
11 november 202411 november 2024 JanineJGeen categorie

Het lege doosje of: het drama van het begaafde kind

Ze zit tegenover me voor een intake. Een vrouw van 47 jaar die alles op orde lijkt te hebben. Ze heeft een baan, is getrouwd en heeft twee kinderen. Het gaat niet slecht met haar,Continue reading

Als je gewend bent tekort te komen neem je genoegen met kruimels
21 augustus 202410 februari 2025 JanineJGeen categorie

“Waar heb jij geleerd om te leven van kruimels?”

Leven van Kruimels Ik luisterde gisteren naar een podcast van Esther Perel, een beroemde psychotherapeute. Ze deed een counselingssessie met een echtpaar waarvan de ene partner een verleden van fysiek en seksueel misbruik had. DatContinue reading

14 juni 201910 februari 2025 JanineJGeen categorie

De invloed van Emotionele Verwaarlozing op de relatie met je ouders

Dit is deel twee in een serie van drie over de gevolgen van emotionele verwaarlozing op je relaties. In deel 1 had ik het over de invloed op de relatie met je partner. In ditContinue reading

10 tekenen dat je emotioneel verdoofd bent
1 mei 201810 februari 2025 JanineJGeen categorie

10 tekenen dat je emotioneel verdoofd bent

Denk hier eens over na: Zou je liever een leven leiden vol met ups en downs, plezier en verdriet, frustraties en trots en verrassingen? Of een leven dat voortkabbelt, de ene dag na de andere,Continue reading

wie zijn die ouders die hun kind emotioneel verwaarlozen?
10 april 201810 februari 2025 JanineJGeen categorie

Wie zijn die ouders die hun kind emotioneel verwaarlozen?

Veel mensen die mijn eerdere blog hebben gelezen over emotionele verwaarlozing herkennen zich in de gevolgen ervan. Vaak hebben ze de vragenlijst ingevuld en verbazen ze zich erover op hoeveel vragen ze ‘ja’ antwoorden. DezeContinue reading

de invloed van emotionele verwaarlozing op je relatie
19 februari 201810 februari 2025 JanineJGeen categorie

De invloed van Emotionele Verwaarlozing op je relatie

Bij de meeste cliënten die ik zie in mijn praktijk spelen relatieproblemen een rol. Wat ik het vaakst hoor is dan: “Ik weet niet of ik nog van hem/haar houd, ik twijfel of ik welContinue reading

Wat is een gezond gezin? Herkennen van Emotionele Verwaarlozing
18 september 20175 februari 2025 JanineJGeen categorie

Wat is een gezond gezin? Herken Emotionele Verwaarlozing

Voor de zomer schreef ik een blog over emotionele verwaarlozing in de jeugd en de gevolgen die dat kan hebben die tot in je volwassenheid voort duren. Ik vermoedde wel dat het een onderwerp wasContinue reading

Berichtennavigatie

Nieuwere berichten

Waar kun je me vinden?

Adres
Leidseweg 51
3531 BC Utrecht

mail:

janine@emotioneleverwaarlozing.nl

tel: 

06 – 14 66 11 25

signal/whatsapp

Zoeken

Playlist Emotionele Verwaarlozing op Spotify:

Contact:

Adres
Leidseweg 51
3531 BC Utrecht

06 14 66 11 25

Uren
Maandag 9:00 – 13:00
dinsdag 9:00 – 13:00
woensdag 9:00 – 13:00
vrijdag 9:00 – 13:00

Zoeken

Privacybeleid

Privacybeleid EmotioneleVerwaarlozing.nl

Ondersteund door WordPress | Thema: Oria door JustFreeThemes.